prywatność

Teksty i zdjęcia są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej WYRAŹNIE to zaznaczam.Zabrania się kopiowania i udostępniania bez mojej zgody.

O mnie,About Me

10/25/2010

62/2010 szybkie prasowanie-wprowadzenie


Kilka dni temu zostałam poproszona o przetestowanie i wyrażenie obiektywnej opinii o nowym produkcie TEFALA z generatorem pary.Powiem szczerze że bardzo mnie to zainteresowało -kto bowiem nie chce prasować szybciej ,wygodniej i dokładniej?

Na TEJ  stronie można zobaczyć więcej o samym produkcie,poznać inne blogerki które mają to samo szczęście co ja sprawdzić ten produkt. Szybkie prasowanie też obecne  na Facebooku.

Tak więc niedługo będzie można zobaczyć  filmiki z testów.Mam nadzieję że Wasza ciekawość jest równie duża jak moja!!!


No i nie zapominajcie o CANDY 

3 komentarze:

 1. Prasuje się tym nieźle, chociaż ja mam philipsa. Już jakieś 2 czy 3 lata prasuję i mi najlepiej się tym prasuje bawełnę i len. Do cienkich lub sztucznych rzeczy używam zwykłego żelazka. No i jak mam do prasowania jedną rzecz, to też nie opłaca się włączać generatora.
  Takie urządzenie najlepsze na steeertę prania ;)
  Pozdrawiam i czekam na opinię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Agusiu, Ty im powiedz, że mają wymyślić takie cUś, co samo prasuje, kołnierzyki wywija i guziki przyszywa!!! Jak takie wymyślą to ja zanabędę nawet i 3 szt, a póki co zostaję przy Moulinexie i pitolę i tak trzeba prasować samemu;/;/:D:D
  Pozdrowienia!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lejdik zawsze możesz męża w pracowanie wkopać:) a urwane guziki do mnie przynieść...przyszyję :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...