prywatność

Teksty i zdjęcia są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej WYRAŹNIE to zaznaczam.Zabrania się kopiowania i udostępniania bez mojej zgody.

O mnie,About Me

4/28/2011

Głosowanie rozpoczęte:) KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY

Głosujemy!!!
ODDAJEMY GŁOSY NASTĘPUJĄCO TYLKO POD

KONKURSOWYM POSTEM

Kto nie może oddac głosu (mam takie informacje) niech poda typy na maila .Liczone sa głosy podpisane, z odnośnikiem.Wszystkie @ przytaczam dosłownie w komentarzu.


3PKT -I MIEJSCE

2PKT-II MIEJSCE

1PKT-III MIEJSCE.Głosowanie trwa od 28 kwietnia do 1 maja.Głosując podajemy nr zdjęcia,nie nazwisko.Ułatwi mi to liczenie.

Głosować mogą osoby posiadające bloga,podające odnośnik do innego swojego konta np.społecznościowego. Wszystkie anonimy będę usuwać bez żadnych skrupułów.


Wśród głosujących wylosuje jedną osobe ,która otrzyma odemnie upominek :)

3 komentarze:

 1. Agnieszko chcę cię poinformować ze smutkiem w sercu że wczoraj ktoś skasował mój blog, nie naruszyłam regulaminu, nie uzyskałam odpowiedzi dla czego , nikt mi nie odpisał. Więc nie wiem czy to awaria, czy to co innego, nie jestem odosobniona , jeszcze kilka osób znalazło się w takiej samej sytuacji. Nie wiem czy go odzyskam, zobaczymy.Pozdrawiam , jestem zrozpaczona
  Dziewczyny archiwujcie swoje blogi jak najszybciej, bo szkoda waszej pracy, coś się dzieje, blogi znikają masowo.Jasmin

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej! Joasiu! Twoj blog to przeciez perelka! Musi byc jakis sposob na jego ozdyskanie! Trzymam za to mocno kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Weszłam teraz na Twojego bloga, Jasmin i wygląda na to, że wszystko już działa normalnie, notki wyświetlają się prawidłowo:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...