prywatność

Teksty i zdjęcia są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej WYRAŹNIE to zaznaczam.Zabrania się kopiowania i udostępniania bez mojej zgody.

O mnie,About Me

8/19/2014

Piosenka o mojej Warszawie

 Warszawa jest cudowna -tak w skrócie można powiedzieć o moich odczuciach po pobycie w tym mieście.Bardzo dziękuję dziewczyny za komentarze pod poprzednim postem.
Nakreśliły mi one co i jak.
W dwa dni naprawdę dużo zobaczyliśmy choć to było tempo nieziemskie :)
Na pewno tam jeszcze wrócę ,na dłużej ,aby móc w pełni cieszyć się Warszawą.
Byliśmy na przykład  w Łazienkach ,Wilanowie, na Pałacu Kultury , Starym Mieście , oczywiście również w Złotych Tarasach :)
Na Stadionie Narodowym największą radochę mieli chłopaki.

Widok z Pałacu Kultury  mnie zauroczył.

Było też coś co BARDZO mi się spodobało. Otóż siedzenia w komunikacji miejskiej.Warszawianki jesteście szczęściarami że mieszkacie w takim cudownym mieście.


                          

3 komentarze:

 1. Warszawa to miasto gdzie zawsze oddycham inaczej , lżej i chociaż podobno to jest brzydkie miasto dla mnie najpiękniejsze - szkoda ,że mam do niego 550 km . Fajnie że udało Wam się tyle zobaczyć !

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi się Warszawa kompletnie nie spodobała :( Brzydka, ponura, hałas, ciągły pospiech, tłumy ludzi, którzy się nie znają... wyjechałam rozczarowana i nigdy nie zamierzam tam wracać. Tysiąc razy bardziej wolę swoją piękną prowincją z ciszą, spokojem i najpiękniejszymi widokami na świecie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19/8/14 12:47

  Cieszę się, że Wam się podobało, chociaż ja mieszkam od urodzenia w W-wie i nie podchodzę do tematu tak entuzjastycznie, jak Ty. Mieszkam na Starówce, gdzie zawsze pełno ludzi, nie ma gdzie zaparkować samochodu, nie mamy przywileju miejsc parkingowych. Gdzie zawsze pełno imprez, które blokują przejazd przez miasto. Jednak... nigdy nie zamieniłabym mieszkania na inne, zwłaszcza poza Warszawą. ulach

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...