prywatność

Teksty i zdjęcia są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej WYRAŹNIE to zaznaczam.Zabrania się kopiowania i udostępniania bez mojej zgody.

O mnie,About Me

8/01/2009

Serce zawitało.

Zaraz na początku chce podziękować wszystkim za sympatyczne i miłe komentarze pod poprzednim postem. Bardzo się cieszę ze bieżnik się podoba. A mnie tak się spodobało filetowanie ze zaczęłam nowy , ale tym razem coś bardziej trudnego. Przy najmniej tak na początku mi się wydawało, a później w trakcie robienia okazało się dziecinnie proste. Bieżnik jest w kształcie serca i trzeba manewrować dodatkową nitka gdyż dodaje się oczka z dwóch stron robótki. Tym razem robię z kordonka Ariadny, jest dużo sztywniejszy i dużo lepiej się z niego robi niż z Muzy. Już teraz widać że dziurki równiejsze , a po praniu powinny być całkiem ,całkiem.


3 komentarze:

 1. Agnieszko kordonek Ariadny jest o wiele grubszy i na 100% oczka ci sie lepiej robią. Zdradź co to będzie: poducha, firana czy jeszcze cos innego. A jesli piszesz o dodatkowej nitce to czasem robiąc odwrotnie rzędy niż proponuja na schemacie mozna uniknąć tego złego dodawania z dodatkową nitką- nie wiem czy łapiesz o czym mówię. Np. jeśli na schemacie proponują rząd5 isć od prawej do lewej to można od lewej do prawej i ułatwia to niejednokrtnie sprawe. Ale też nie zawsze- pozdrawiam pracusiu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śliczny będzie ten bieżnik :)
  Co do maszyny niestety nie umiem pomóc ;)

  Zapraszam do mnie po wyróżnienie :)))

  Pozdrawiam :)
  Tin-Tin

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny bieżnik/serwetka - ja też lubie technikę filetową :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...