prywatność

Teksty i zdjęcia są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej WYRAŹNIE to zaznaczam.Zabrania się kopiowania i udostępniania bez mojej zgody.

O mnie,About Me

10/08/2010

58/2010

Witajcie.

Następna niewielka robótka.Ostatnio takie u mnie dominują.Szybko widać efekt końcowy,a poza tym to zdarza mi się chodzić po domu z robótką ,albo robić na stojąco.Wiem że to może śmiesznie brzmi a jeszcze śmieszniej wygląda,ale jakoś motki działają bardzo dziwnie na mojego Młodszego i pozbywa się ich plącząc przy okazji.Dlatego też ostatnio więcej u mnie szydełka niż drutów -poprostu z wygody.

Miałam jeden motek Himalaya mercan batik cóż było z niego zrobić?Zrobiłam małą chusteczkę,taką pod szyję.Włóczka  -jak dla mnie super.
**************************************************************************************

Co do kapciuchów -dziekuję wszystkim za komentarze.

******************************************************************************


7 komentarzy:

 1. Jestem fanką Twoich prac, bardzo mi się podobają. Fajne kolorki.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewielka, za to bardzo sympatyczna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna chusta :) I ładny ma wzór :)
  Z skąd ja to znam chodzenie z robótką ;) Moja córka także miała kiedyś taki okres że musiałam robótki dawać jak najdalej od niej ;)
  Raz dorwała mi moją prace co haftowałam i z mulin pościągała mi wszystkie numerki i przez 2 dni dopasowywałam, szukałam która mulina jaki miała numerek ;)Innym razem na moim obrazku sama próbowała haftować. Teraz ma 5 lat i jak na razie przestało ją to interesować, a młodszy syn na szczęście się tym nie zainteresował. Ale na wszelki wypadek i tak nie zostawiam robótek pod ich zasięgiem ;)
  Pozdrawiam :)
  Tin-Tin

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna szyjogrzejka :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. pracusia z Ciebie, przeglądnęłam kilka Twoich postów, bo dawno mnie nie było - laleczki mi urzekli - taki nurt w czasy dawne - mojego dzieciństwa, braku zabawek w sklepie, aż mi się samej coś takiego zachciało się zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 6. przepiękne kolory i bardzo praktyczna robótka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...