prywatność

Teksty i zdjęcia są mojego autorstwa, jeśli jest inaczej WYRAŹNIE to zaznaczam.Zabrania się kopiowania i udostępniania bez mojej zgody.

O mnie,About Me

1/14/2011

Makowa panienka zerka ze sweterka :)

Jaki nastrój taki post. Bardzo energetyczny,intensywny i pozytywnie naładowany.Dwa filcowe maczki,no może jeden bardziej maczkowy ,drugi mniej.Nie widać ich rozmiaru ,ale są dosyć spore i przy płaszczu szaro-burym wyglądają wspaniale. Drugi nazwijmy go mako -coś, z dwóch kolorów czesanki ,przez to na zdjęciu wygląda jak łaciaty ,ale na żywo -rewelka.No cóż trzeba czasami być nie skromnym ,bo skromność jak się okazuje nie popłaca:)Oczywiście wszystko w ramach dobrego tonu:)Ekscytacja dzisiejsza i humor spowodowane są pierwszą nocką w nowym domu:)A wiecie jak wiele od pierwszego snu zależy ,dlatego od rana trzeba się pozytywnie naładować:)Wybieramy się jak co najmniej na weekend w wakacje. Wszystko musimy zabrać ze sobą ,bo jeszcze tam pusto:)I dzisiaj nawet padający deszcz nie zepsuje mi humoru.11 komentarzy:

 1. Anonimowy14/1/11 09:45

  Witaj Agnieszko!
  Piękne te maczki,aż chce się lata:)
  Dziś postaram się skoczyć na pocztę z paczuszką dla Ciebie.Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne maczki, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne maki, mój ulubiony to numer 1 :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne maki, mój ulubiony to numer 1 :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieplutkie, takie letnie, śliczne. Piękne robisz broszki, unikalne. A smsy... z miłą chęcią bym wysłała, ale nie mogę bo ja nie mam polskiego numeru... podsyłam siostrze linki, żeby wysyłała, choć tyle mogę zrobić. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. No to gratulacji z nowego zamieszkania!! A maczki bardzo dobrze oddają Twój humor aktywno-pozytywno-optymistyczny

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiatki bardzo energetyczne! A jak tam pierwsza nocka w domu?

  OdpowiedzUsuń
 8. Melduję pospiesznie, że dziś rano w skrzynce znalazłam liścik od Ciebie... z pięknościami w środku. Wieczorem sfotografuję i opublikuję u mnie :) Dziękuję bardzo! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. zapachniało polem i zbożem:) nie wiem jak z filcu można robić takie cuda, to wyjątkowa technika.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...